profilovkaZdravíčko,
jmenuji se Václav Hrnčíř a na této stránce se dozvíte, kdo že vlastně jsem. A protože děsně nerad píšu vlastní medailonky, začnu velmi jednoduše.

Jedním slovem: Spisovatel.

Jednou větou: Václav Hrnčíř, působící pod pseudonymem Aaron Švec, je spisovatel, jenž se doposud literárně nijak zvlášť neprosadil (což je důvod, proč jste o něm ještě neslyšeli), nicméně některé jeho povídky můžete nalézt na stránkách časopisů H_aluze, Lemurie, Cosmopolitan či Playboy.

Jedním odstavcem: Václav Hrnčíř, narozen v roce 1990, pochází z Nového Města nad Metují a momentálně studuje archeologii na Univerzitě Hradec Králové. Přestože k psaní zpočátku nijak netíhl, ba dokonce vymýšlení slohových prací na základní škole považoval za jednu z nejhorších činností na světě, někdy kolem  patnáctého roku jeho života nastal zlom.  Pod vlivem četby fantasy a sci-fi  literatury (Tolkienova Pán prstenů, Eddingsova Elenia, Cookových Kronik Černé legie atd.) dospěl k názoru, že by chtěl také vytvářet podobně skvělé příběhy. Popustil tedy uzdu své fantazie a začal psát první, prozatím ne zcela kvalitní texty. Vzápětí i ony slohové práce začaly být mnohem větší zábavou, obzvláště když se držíte hesla „Když nevíš coby, přidej tam mimozemšťany“. V následujících letech objevil díla kultovního spisovatele Chucka Palahniuka, jehož styl psaní ho naprosto uchvátil a výrazně ovlivnil. Od té doby se v jeho textech objevuje mnohem více současných témat, přestože na fantastiku nijak nezanevřel. Ke konci roku 2012 se rozhodl začít používat pseudonym Aaron Švec a to z jednoduchého důvodu, že prostě zní líp. Kromě psaní se věnuje sportu, poslouchání dobré hudby a  sledování televizních či webových seriálů. Doposud publikoval své povídky v časopisech H_aluze, Lemurie, Cosmopolitan a Playboy.

A to by nejspíš mohlo stačit.
Pokud se chcete dozvědět víc, neváhejte mě kontaktovat.